اطلاعیه تمدید پروانه الکترونیک وکلا
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۱
کد مطلب: 3209
 
به گزارش روابط عمومی کانون وکلای دادگستری اصفهان ، پیرو مصوبه 09-08-1400 هیات مدیره محترم مبنی بر تمدید الکترونیک پروانه وکالت از یک تا سه سال ، باتوجه به اختلالات پیش آمده در سامانه قوه قضاییه امکان تمدید بیش از یک سال فقط تا روز چهارشنبه 10/09/1400 امکان پذیر می باشد و پس از این تاریخ فقط تمدید یک ساله انجام خواهد گرفت.  
نکته :
تلفن های پشتیبانی جهت رفع مشکلات احتمالی همکاران محترم( 5-32683190 – 031 ) در ساعات اداری همکاران اداری جهت حل مشکل در روند واحد ها و مشکلات فنی داخلی های  129 (انفورماتیک) – 105 (امورکارآموزان) – 106 (اموروکلا)  - 117  ( صندوق حمایت) – 141 (دبیرخانه – تمبر دادگستری) پاسخگوی شما خواهند بود.
رسیدگی به درخواست تمدید در ایام کاری و در ساعات اداری می باشد ، لذا لطفا در روزهای کاری درخواست تمدید خود را چک کرده تا درصورت بروز مشکل و نقص مدارک مطلع شوید.
پس از  اتمام مرحله تمدید (سبز شدن چهارپنل در اتوماسیون) و به محض دریافت پیامک  " همکارارجمند درخواست تمدید پروانه جنابعالی تایید گردید، جهت درج در پروانه و امضا به اتاق 10 (امور وکلا و کارآموزان) مراجعه نمایید. " صرفا جهت درج نقش مهر و امضاء پروانه به کانون مراجعه نمایید.
باتوجه به شیوع بیماری کرونا درجهت حفظ سلامت همکاران محترم روند تمدید الکترونیکی جهت سهولت روال تمدید و حفظ شان همکاران محترم امکان پذیر گردیده، لذا خواهشمند است همکاری لازم را در این خصوص بعمل آورید.

انتهای پیام/


روابط عمومی کانون وکلای دادگستری استان اصفهان
 
 
Share/Save/Bookmark