مروری بر اخبار کانون وکلای داگستری اصفهان در هفته گذشته
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۶ تير ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۸
کد مطلب: 3569
 
در این گزارش قصد داریم مروری داشته باشیم بر اخبار کانون در هفته گذشته.
به گزارش روابط عمومی کانون وکلای دادگستری استان اصفهان، در این گزارش قصد داریم مروری داشته باشیم بر اخبار کانون در هفته گذشته.

کانون وکلای دادگستری همراه و همیار کمیته امداد است
معاون حقوقی و امور مجلس کمیته امداد امام خمینی(ره) در دیدار با رئیس کانون وکلای اصفهان که روز چهارشنبه و در محل کانون وکلای اصفهان انجام شد ضمن قدردانی از فعالیت های کانون وکلا در زمینه یاری رساندن به افراد بی بضاعت و مددجویان این نهاد گفت: یکی از برنامه هایی که در اساسنامه کمیته امداد ذکر شده حمایت های قضائی از خانواده های تحت پوشش است و ما هم بنا بر وظیفه ای که داریم این امر را در دستور کار خود در معاونت حقوقی و امور مجلس کمیته امداد قرار دادیم.
لینک دسترسی به این خبر:
http://isfahanbar.org/vdca.mnek49nmi5k14.html


نگاه خیرخواهانه کانون وکلا ظرفیت کمیته امداد را در خدمت رسانی به خانواده های نیازمند افزایش داد
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اصفهان در دیدار با رئیس کانون وکلای اصفهان ضمن قدردانی و تشکر از همراهی این کانون با کمیته امداد استان گفت: استان اصفهان در زمینه همراهی وکلای خیر از استان های پیشتاز کشور محسوب می شود و با همکاری کانون وکلا توانسته ایم دغدغه های بزرگی را از نیازمندانی که با مشکلات حقوقی مواجه بودند رفع کنیم.
لینک دسترسی به این خبر:
http://isfahanbar.org/vdcb.sbfurhbsziupr.htmlتقدیر و تشکر ازکانون وکلای اصفهان برای رفع مشکلات حقوقی مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره)
با حضور حسین فتاحی، معاون حقوقی و امور مجلس کمیته امداد و همچنین کریم زارع، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اصفهان و با حضور دکتر لیلا رئیسی، رئیس کانون وکلای دادگستری اصفهان، رئیس و نایب رئیس موسسه معاضدت کانون وکلای اصفهان و سایر مهمانان از همکاری این کانون برای رفع مشکلات حقوقی مددجویان کمیته امداد تقدیر و تشکر شد.
لینک دسترسی به این خبر:
http://isfahanbar.org/vdcd.k0s2yt0kna26y.htmlکانون وکلا علیرغم بی مهری ها و مشکلات متعدد از انجام مسئولیت های اجتماعی غافل نمی شود
رئیس کانون وکلای دادگستری استان اصفهان روز چهارشنبه در دیدار با معاون حقوقی و امور مجلس کمیته امداد امام خمینی(ره) و همچنین مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان و سایر مهمانان حاضر در جلسه ضمن تشکر و قدردانی از خدمات کمیته امداد گفت: کانون های وکلا در کنار وظایف خیرخواهانه همواره دغدغه مسئولیت های اجتماعی را دارند که خدمت رسانی به افراد نیازمند یکی از این وظایف و رسالت های مهم اجتماعی است.
لینک دسترسی به این خبر:
http://isfahanbar.org/vdcg.39wrak9nqpr4a.htmlفراخوان ثبت نام وکالت تخصصی در حوزه های حقوق خانواده، حقوق بیمه و دعاوی موجر و مستاجر
کمیسیون وکالت تخصصی کانون وکلای دادگستری استان اصفهان در نظر دارد در حوزه های تخصصی حقوق خانواده،حقوق بیمه،دعاوی موجر ومستاجر ثبت نام کند.
لینک دسترسی به این خبر:
http://isfahanbar.org/vdcf.vdmiw6dtxgiaw.html


شصتمین جلسه هیأت مدیره دوره دوازدهم کانون وکلای دادگستری استان اصفهان برگزار شد
روز یکشنبه مورخ 1401/04/12 شصتمین جلسه هیأت مدیره دوازدهمین دوره کانون وکلای دادگستری استان اصفهان رأس ساعت 8:30 با حضور وکیل دکتر لیلا رئیسی، وکیل امیر حسین سجادیه، وکیل دکتر محمد جعفری فشارکی، وکیل دکتر یاسین صعیدی، وکیل سیامک اکبری، وکیل مجتبی اسدیان و وکیل داوود عابدی در محل کانون برگزار شد.
لینک دسترسی به این خبر:
http://isfahanbar.org/vdca.inek49nmm5k14.html

اولین دوره کارگاه تخصصی مهارت های زندگی برگزار می شود

کمیسیون بانوان کانون وکلای دادگستری اصفهان تصمیم دارد اولین دوره از کارگاه تخصصی مهارت های زندگی را با ظرفیت محدود برگزار نماید.
لینک دسترسی به این خبر:
http://isfahanbar.org/vdcc.eq1a2bqpmla82.html


تمدید مهلت تسلیم اظهارنامه مالیاتی یا استفاده از تبصره ماده ۱۰۰ قانون مالیاتهای مستقیم
برابر مصوبه یکصد و هجدهمین جلسه ستاد ملی مقابله با بیماری کووید ۱۹ در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۷و نامه شماره ۲۰۰/۷۳۳۵ / ص مورخ ۱۴۰۱/۴/۱۴ رییس سازمان امور مالیاتی مهلت ارسال اظهارنامه و استفاده از تبصره ماده ۱۰۰ قانون مالیاتهای مستقیم برای عملکرد مالیاتی سال ۱۴۰۰ تا پایان تیرماه سال جاری تمدید گردید.
لینک دسترسی به این خبر:
http://isfahanbar.org/vdcd.90s2yt0kja26y.html


 
Share/Save/Bookmark