افتتاح ورودی ویژه ی وکلای کانون وکلای دادگستری در زندان مرکزی اصفهان
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۳۹
کد مطلب: 2727
 
روز سه شنبه مورخ ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ با حضور ریاست و تنی چند از اعضای هیات مدیره کانون وکلای دادگستری استان اصفهان در محل زندان مرکزی اصفهان ، ورودی ویژه وکلای کانون وکلای دادگستری استان اصفهان با حضور مقامات زندان مرکزی ، افتتاح شد.

🔰پیرو مذاکرات سازنده مابین کانون وکلای دادگستری اصفهان و زندان مرکزی این شهرستان و با توجه به لزوم تكريم هرچه بیشتر وکلای دادگستری، طی مصوبه هیات مدیره دوره یازدهم به هزینه کانون، درب ورودی ویژه وکلا در زندان مرکزی تدارک دیده شد. 

🔰دکتر یاسین صعیدی ، عضو هیات مدیره و رابط کانون وکلا با زندان مرکزی اصفهان در مصاحبه با روابط عمومی عنوان کرد : به دلیل مشکلات چشمگیری که همکاران در مراجعه به زندان مرکزی داشتند ، در راستای تکریم و حفظ شان همکاران محترم پس از تصویب هیات مدیره محترم و اختصاص بودجه ، مذاکرات در راستای احداث ورودی ویژه وکلا با مقامات زندان مرکزی آغاز شد و خوشبختانه با مساعدت مدیر وقت زندان مرکزی و دیگر عزیزان در سازمان زندانها ، برای اولین بار در کشور ، شاهد افتتاح ورودی اختصاصی وکلا در زندان مرکزی اصفهان هستیم.

🔰وی خاطرنشان کرد با افتتاح ورودی ، کارمند اختصاصی از سوی کانون وکلا در محل زندان مرکزی مستقر است و همکاران با مراجعه و یا تماس تلفنی با کارمند مربوطه قبل از مراجعه به زندان هماهنگی لازم را در راستای ملاقات موکل بعمل می آورند .

🔰با وجود شرایط جدید ، بازرسی های متداول حذف خواهد شد و همکاران از کمدهای اختصاصی برای نگهداری وسایل خود استفاده مینمایند و با هماهنگی قبلی با کارمند مستقر تمامی مراحل دیدار با موکلینشان فراهم می گردد که با تعیین وقت قبلی ، زمان حضور همکاران در زندان مشخص میگردد و در وقت ایشان صرفه جویی خواهد شد .

🔰پس از مراسم افتتاحیه جلسه ای با حضور ریاست کانون و اعضای هیات مدیره و ریاست و معاونان زندان مرکزی در محل دفتر ریاست این زندان برگزار گردید.
در این جلسه دکتر لیلا رئیسی ریاست کانون وکلای اصفهان ضمن تشكر و قدردانی از مدیران سابق زندان مرکزی اصفهان جناب آقاي بيژني و عرض تبریک به ریاست جدید زندان مرکزی اقای سعيدي از این اقدام به عنوان گام مهم و اساسی در جهت تکریم هرچه بیشتر همکاران وکیل یاد نمود.
دکتر لیلا رئيسي اضافه نمود: اين تعامل سازنده می تواند با فراهم آمدن ملاقات مجازی وکیل و زنداني بخصوص با توجه به لزوم حفظ سلامت همکاران وزندانيان ،پويا تر از هميشه جلوه ساز گردد.

ریاست زندان مرکزی اصفهان ضمن استقبال و تاکید بر این موضوع بیان داشت: زندان با توجه به فراهم شدن فضاي ويديو کنفرانس برای برگزاری جلسه رسیدگی زندانيان، آمادگی خود را جهت فراهم نمودن زیر ساخت های مربوطه با همکاری کانون وکلای دادگستری اصفهان اعلام مي نمايد.

در پایان ریاست و اعضای هیات مدیره با حضور در دفتر قاضی ناظر زندان، جناب آقای رجبي مقدم به بحث و تبادل نظر در خصوص برخی از مشکلات همکاران در اخذ دستور و ملاقات با موکلین پرداختند.روابط عمومی کانون وکلای دادگستری استان اصفهان گزارش: وکیل محمدرضا سرافرازیان
Share/Save/Bookmark