هفتاد و ششمین جلسه هیات مدیره دوره یازدهم کانون وکلای دادگستری اصفهان
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳۱ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۰۰:۵۸
کد مطلب: 2621
 
هفتاد و ششمین جلسه هیات مدیره دوره یازدهم کانون وکلای دادگستری اصفهان در ساعت ۱۱ روز دوشنبه ۹۹/۰۱/۲۵ با حضور وکیل دکتر لیلا رییسی، وکیل فرهاد رستم شیرازی، وکیل امیر حسین سجادیه، وکیل اسداله اسلامی، وکیل دکتر محسن قائم فرد، وکیل سیامک اکبری، وکیل دکتر یاسین صعیدی در محل کانون وکلا تشکیل شد.

⚛ در ابتدا رییس کانون گزارشی را از جلسات و عملکرد مدیران کانون و اتحادیه در مقابله با پیش نویس آیین نامه لایحه قانونی استقلال و جزییات جلسه با ریاست محترم قوه قضاییه و معاون محترم حقوقی ایشان، ارائه نمود. درپی آن اعضاء هیات مدیره نظرات خود را به تفصیل پیرامون این موضوع و نحوه برخورد با آن عنوان نمودند. موضع کانون وکلای اصفهان تاکید بر مخالفت با پیش نویس مذکور و لزوم رعایت قانون به ویژه ماده 22 لایحه قانونی استقلال کانون وکلاست.

✅ در ادامه آقای مهندس اسکویی گزارشی از وضعیت تاسیسات و چیلر ساختمان ارائه نمود، مقرر گردید قرارداد تعمیر و نگهداری همراه با تضمینات کافی، در اسرع وقت تنظیم و امضاء گردد. 

🔶️هیات مدیره وارد دستور جلسه گردید:

دستور اول) هیات مدیره به اتفاق آراء آقایان و خانمها وکیل سید مجید خدایی، وکیل محمود یوسفی، وکیل امیر باقریان و وکیل میترا کریمی فر را به عنوان اعضای اصلی و وکیل زهره نباتی و وکیل ذوالفقار کیانی را به عنوان اعضاء علی البدل هیات نظارت بر دوازدهمین دوره انتخابات کانون، انتخاب نمود.
 دستور دوم )هیات مدیره به اتفاق آراء مقرر نمود جلسه تعیین شهر و مراسم تحلیف پذیرفته شدگان دوره چهل و دوم اختبار، با رعایت موارد بهداشتی و دستور العمل های ستاد مبارزه با کرونا، صرفاً با حضور شخص کارآموز، روز یکشنبه مورخ ۹۹/۰۱/۳۱ در محل کانون ساختمان مرکزی کانون برگزار گردد. نحوه اجرا از طریق روابط عمومی به اطلاع خواهد رسید. 


جلسه ساعت 14:15 خاتمه یافت. 
غائب جلسه: وکیل مسیح الله میرزایی 
روابط عمومی کانون وکلای دادگستری استان اصفهان
Share/Save/Bookmark