شصت و هفتمین جلسه دوره یازدهم هیات مدیره کانون وکلای دادگستری استان اصفهان
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۵۷
کد مطلب: 2539
 
شصت و هفتمین جلسه دوره یازدهم هیات مدیره کانون وکلای دادگستری استان اصفهان در تاریخ ۹۸/۱۰/۳۰ در ساعت ۱۲ در محل کانون و با حضور وکیل دکتر لیلا رییسی،وکیل فرهاد رستم شیرازی، وکیل امیرحسین سجادیه، وکیل اسداله اسلامی، وکیل دکتر محسن قائم فرد، وکیل دکتر یاسین صعیدی، وکیل سیامک اکبری تشکیل شد.

قبل از ورود به دستور جلسه وکیل دکتر محسن قائم فرد بیان داشت: با توجه به تفاوت گزارش اینجانب از جلسه رییس محترم قوه قضاییه با آنچه در متن پیش از دستور شصت و سومین جلسه هیات مدیره ذکر گردید، ضمن تذکر اینکه روابط عمومی کانون باید به اموری که مستقیما به امر وکالت و کانون مرتبط است، اهتمام بیشتری داشته باشد و در راستای انعکاس آن تلاش در خوری نماید، تقاضا دارد این موضوع در صورتجلسه هیات مدیره منعکس و به منظور اطلاع از گزارش صحیح و کامل آنچه در حضور ریاست محترم قوه توسط اینجانب بیان گردید، به فایل صوتی که با زحمت ریاست محترم کانون تهیه و در سایت کانون قرار گرفت، مراجعه شود.

هیات مدیره وارد دستور جلسه شد:
دستور اول) هیات مدیره به اتفاق آرای حاضر مصوب نمود با توجه به فراهم بودن زیر ساخت های لازم، ثبت نام از کارآموزان جدیدالورود به شکل الکترونیکی و از طریق سامانه اتوماسیون انجام گردد . مقرر شد مرکز فناوری اطلاعات نسبت به مذاکره و انعقاد قرارداد با شرکت واسطه اقدام و همچنین در خصوص تهیه فایل راهنمای تصویری و متنی اقدام مقتضی صورت گیرد.

دستور دوم)هیات مدیره به اتفاق آرای حاضر در خصوص هزینه ثبت نام کارآموزان جدید الورود، مبلغ یازده میلیون ریال تعیین نمود.

دستور سوم) هیات مدیره به اتفاق ارای حاضر مصوب نمود با توجه به تقاضای امور مالی و مشاور مالیاتی و حسب تذکر اداره دارایی، نسبت به توثیق ساختمان نیکبخت جهت تضمین پرداخت بدهی مالیاتی تا زمان رسیدگی به اعتراض و قطعیت رای، اقدامات لازم انجام گردد.

دستور چهارم) پیرو گزارش موسسه معاضدت، هیات مدیره به اتفاق آرای حاضر با لغو عضویت خانم لیلا جابری از موسسه مذکور موافقت نمود.

آخرین دستور جلسه،بررسی موارد و پرونده های ارجاعی بود که با طرح موردی این پرونده ها تصمیمات لازم توسط هیات مدیره اتخاذ گردید.(در صورت تمایل برای اطلاع از جرئیات این تصمیمات به تابلوی اعلانات کانون وکلا مراجعه نمایید.) جلسه ساعت ۱۳:۱۵ خاتمه یافت. مقرر گردید جلسه بعدی هیات مدیره روز دوشنبه ۹۸/۱۱/۰۷ ساعت ۱۱:۳۰ برگزار گردد. غایبین: وکیل مسیح اله میرزایی

روابط عمومی کانون وکلای دادگستری استان اصفهان
گزارش:وکیل فاطمه لاوی
Share/Save/Bookmark